Tel.: +36-70-384-0808

Bemutatkozás

2016 évi Vasi Terepfutó Sorozat

2015 lett az az év, hogy 3 terepfutással foglalkozó gárda összeállt, hogy valami egyedit hozzon létre.

Egy komplex futóverseny sorozatot, melyet a terepfutás és a közös munka tart össze.

Verebély Zsolt, a Káldi Természetjáró és Tájékozódási futó Egyesület, Ziskó Balázs, a Kőszegi Kerékpáros Egyesület és két szombathelyi tájfutó, Maricsné Jávorics Éva és Juhász Júlia, a Vasi Terepfutó Sorozat rendezőgárdája szívből reméli, hogy az elképzelés és a lelkesedés, valamint a példaszerű együttműködés nyomán sokak számára  sikerül nagyszerű futóélményeket szerezni.

Reméljük, sikeres lesz a kilenc versenyből álló, változatos terepeken zajló, egész íven átívelő sorozat.

Főbb támogatók:

Versenyidőpontok:

Január 24                        4.Karankó Kupa  Szombathely
február 7                         5.Karankó Kupa  Szombathely
március 13                        3.Sárvári Vadkert Major Kupa
április 17                          1.Hegyhát Kupa Káld                    Változás!!!
május 1                           2.Óház 10 terepfutóverseny Kőszeg
június 5                           1.Vasi Trail terepfutóverseny           Elmarad!!!
augusztus 13                   2. Bagoly éjszakai terepfutóverseny Kőszeg
október  2                        34.Írottkő hegyi futóverseny Kőszeg
október 23                       4.Sárvári Vadkert Major Kupa              Zárófutam

A futamokon külön-külön is értékelésre kerülnek a különböző kategóriák de zárófutamon kihirdetésre kerülnek a sorozat győztesei is.

Az összesített eredményeket a ponttáblázatban elért pontok összege és a kategória adja meg.
6 verseny pontszámai alapján kerül kihirdetésre a Pontverseny győztese ,a 3 leggyengébb pontszámú verseny így kiesik.

A hosszú táv összetett győztesei egy-egy ilyen lámpával gazdagodnak,de a többi kategóriákban is értékes ajándékok lesznek: